BASF Poľnohospodárske riešenia

Partnerstvo Profesionálov s BASF 2018

S nákupom produktov BASF získate nie len profesionálnu ochranu Vašich porastov, ale získate aj bonusy pre Váš podnik. To všetko spája Partnerstvo Profesionálov.


Partnerstvo Profesionálov je reklamná súťaž určená pre konečných užívateľov prípravkov spoločnosti BASF Slovensko spol. s r o. Za nákup bonusových prípravkov môžete získať zaujímavé bonusy pre Váš podnik. Minimálna hranica pre vstup do Partnerstva Profesionálov s BASF 2018 je 5 000 € za nákup prípravkov od firmy BASF Slovensko odobraných Vašim podnikom.

Pravidlá súťaže ako i bonusované prípravky a ich bodovú hodnotu si môžete pozrieť na našich stránkach aj v priložených súboroch.


Bonusy pre túto sezónu sú ako i v predošlom roku rôznorodé:

Máte možnosť vybrať si buď poukážky na nákup pohonných hmôt v sieti čerpacích stanic OMV alebo poukážky na nákup tovarov a služieb v sieti predajní zazmluvnených s Edenred - Darčeky (predtým Ticket Compliments).
Zoznam prevádzok, kde môžete uplatniť poukážky Darčeky (predtým Ticket Compliments) nájdete na tejto stránke: Zoznam prevádzok Darčeky (predtým Ticket Compliments)

Rad poukazov sme doplnili aj o sieť Kaufland.

Prípadne si zvoliť ako bonus peniaze na podnikateľský účet, ktoré môže Váš podnik využiť podľa vlastného uváženia.

Ďalšou možnosťou formy bonusu sú naše prípravky na ochranu rastlín.


Veríme, že súťaž Partnerstvo Profesionálov Vás zaujme a prinesie Vášmu podniku zaujímavé benefity, ktoré Vám pomôžu byť ešte úspešnejšími.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Priamy výber prípravkov

Zvoľte kritéria pre rýchle vyhľadávanie prípravkov.

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE


Tu si môžete stiahnuť PRIHLÁŠKU a PREHĽAD BONUSOV PARTNERSTVA


Používajte prípravky na ochranu rastlín bezpečne a zodpovedne. Pred použitím si pozorne prečítajte etiketu a informácie o produkte.