BASF Poľnohospodárske riešenia

Eco Pack - výhody obalov v detailoch

  • Hrdlo umiestnené uprostred
  • Špeciálny uzáver
  • Pružné ucho
  • Plastické logo
  • Lahký design
  • Lepšie uchopitelný

Priamy výber produktov

Zvoľte kritéria pre rýchle vyhľadávanie prípravkov.

 

Hrdlo umiestnené uprostred

Na rozdiel od bežných obalov prípravkov majú nové obaly hrdlo umiestnené uprostred hornej časti. Je to významné zlepšenie. Kanister je možné úplne vyprázdniť bez špliechania a striekania, a tým je užívateľ chránení voči zasiahnutiu obsahom. Samozrejme sa tým šetrí aj čas.

Plastické logo

Dôležité je na prvý pohľad rozpoznať, že ide o pravý, kvalitný produkt spoločnosti BASF. To Vás chráni pred falzifikátmi.

Špeciálny uzáver

Náš nový uzáver obsahuje integrované tesnenie, ktoré eliminuje potrebu samostatného fóliového tesnenia a je pre Vás taktiež bezpečnejší - výrazne znižuje riziko zasiahnutia užívateľa obsahom kanistra.

Ľahký design

Pevnosť a ľahkosť sa nemusia navzájom vylučovať. V prípade našich nových obalov sa snúbi pevnosť s ľahkosťou. Sú ľahšie, lepšie sa skladajú, čím sa efektívnejšie využije skladovací priestor. Jednoduchšiu likvidáciu prázdnych obalov zaručuje ľahká deformácia po vyprázdnení (zošliapnutím).

Pružné ucho

Každé držadlo, s ktorým sa bežne stretávate, musí mať správny tvar. Týmto pružným, ergonomicky tvarovaným uchom môžete aj otáčať. Zaisťuje pevné, bezpečné uchopenie kanistra, a tým optimálnu manipuláciu s ním.

Lepšie uchopiteľný

Dno kanistra je lemované vystupujúcimi bodmi pre lepšie uchopenie bez rizika vyšmyknutia z ruky. Obsah kanistra tak môžte ľahko nalievať a presne dávkovať.

 

Používajte prípravky na ochranu rastlín bezpečne a zodpovedne. Pred použitím si pozorne prečítajte etiketu a informácie o produkte.