Poľnohospodárske riešenia

Poľnohospodárstvo

Kontakt

Eco Pack - výhody obalov v detailoch

  • Hrdlo umiestnené uprostred
  • Špeciálny uzáver
  • Pružné ucho
  • Plastické logo
  • Lahký design
  • Lepšie uchopitelný

Hrdlo umiestnené uprostred

Na rozdiel od bežných obalov prípravkov majú nové obaly hrdlo umiestnené uprostred hornej časti. Je to významné zlepšenie. Kanister je možné úplne vyprázdniť bez špliechania a striekania, a tým je užívateľ chránení voči zasiahnutiu obsahom. Samozrejme sa tým šetrí aj čas.

Plastické logo

Dôležité je na prvý pohľad rozpoznať, že ide o pravý, kvalitný produkt spoločnosti BASF. To Vás chráni pred falzifikátmi.

Špeciálny uzáver

Náš nový uzáver obsahuje integrované tesnenie, ktoré eliminuje potrebu samostatného fóliového tesnenia a je pre Vás taktiež bezpečnejší - výrazne znižuje riziko zasiahnutia užívateľa obsahom kanistra.

Ľahký design

Pevnosť a ľahkosť sa nemusia navzájom vylučovať. V prípade našich nových obalov sa snúbi pevnosť s ľahkosťou. Sú ľahšie, lepšie sa skladajú, čím sa efektívnejšie využije skladovací priestor. Jednoduchšiu likvidáciu prázdnych obalov zaručuje ľahká deformácia po vyprázdnení (zošliapnutím).

Pružné ucho

Každé držadlo, s ktorým sa bežne stretávate, musí mať správny tvar. Týmto pružným, ergonomicky tvarovaným uchom môžete aj otáčať. Zaisťuje pevné, bezpečné uchopenie kanistra, a tým optimálnu manipuláciu s ním.

Lepšie uchopiteľný

Dno kanistra je lemované vystupujúcimi bodmi pre lepšie uchopenie bez rizika vyšmyknutia z ruky. Obsah kanistra tak môžte ľahko nalievať a presne dávkovať.

Info materiál


placeholder: "_FilmEcoKanister_EcoPack"

placeholder: "_FilmFallversuch_EcoPack"

Leták Eco Pack

Hore