Poľnohospodárske riešenia
Poľnohospodárstvo

Osivá repky

Založenie porastu repky ozimnej je jednou z veľkých výziev, s ktorou sa poľnohospodári každoročne stretávajú. Výber hybridnej odrody, ktorá sa dobre vyvíja v počiatočných fázach vegetácie, aby bola v optimálnej kondícii pred zimným obdobím, zvyšuje šancu na úspech celej sezóny.

V spoločnosti BASF investujeme a inovujeme tak, aby sme uvádzali na trh čo najlepšie a najvýkonnejších materiály vhodné do našich lokálnych podmienok. S rastúcimi obmedzeniami v oblasti ochrany plodín, repku nevynímajúc, kladieme čoraz väčší dôraz na zdravotný stav rastlín a ich odolnosť voči tlaku chorôb. Významnou témou posledných rokov je napr. Verticiliová hniloba. V tejto oblasti sa môžeme hrdo prihlásiť k úspechom - naše odrody INV1165 a InV1170, patria medzi najlepšie v sortimenteodolnosti proti verticiliu či fóme.

Celý sortiment INVIGOR® je zostavený tak, aby si každý našiel tú najoptimálnejšiu variantu. Portfólio Clearfield® repiek reprezentuje zástupca INV1266CL, ktorý prináša všetky výhody Clearfield® technológie.

BASF má v ponuke osivá repky:

InV1188®

produktový prospekt

InV1165®

produktový prospekt

InV1266®

produktový prospekt

Dazzler

produktový prospekt

Crossfit

produktový prospekt

InV1170®

produktový prospekt

Silver®

produktový prospekt

Prehľad osív repky

Katalóg osív

repky ozimnej na sezónu 2022

Stiahnuť
Hore